Kā Pārspēt Ruleti

Satura rādītājs:

Anonim

Rulete ir viena no slavenākajām un populārākajām kazino spēlēm. "Nulles" klātbūtne noliec svarus kazino malā, tāpēc akla spēle gandrīz vienmēr rada zaudējumus. Bet, ja jūs izmantojat pareizo stratēģiju, panākumu iespējas ievērojami palielinās.

Kā pārspēt ruleti

Kazino izvēle

Pareizā kazino izvēle ir ārkārtīgi svarīga spēles panākumiem. Spēlētāji bieži sastopas ar šādu situāciju: pirmajā dienā pēc reģistrācijas viņiem ir paveicies, viņiem izdodas kaut ko uzvarēt. Bet jau nākamajā dienā veiksme novēršas no viņiem, visi iepriekšējie laimesti un sākotnējie līdzekļi tiek zaudēti.

Šajā gadījumā zaudējumos nav vainojama veiksme, bet gan negodīga kazino programmatūra. Ja jūs sākat uzvarēt, spēles apstākļi jums pasliktinās. Pietiek tikai nedaudz novirzīt veiksmes varbūtību kazino virzienā, un jūs zaudēsiet savu naudu.

Tāpēc meklējiet kazino ar garu un labu reputāciju. Koncentrējieties uz uzņēmumiem ar Playtech un Microgaming programmatūru. Laba iespēja ir kazino ar md5 taisnīguma kontroli.

Ruletes izvēle

Ir vairāki ruletes veidi - Eiropas, Amerikas, Francijas utt. Neiedziļinoties to atšķirībās, mēs varam teikt, ka labākais variants ir parasta Eiropas rulete vai PRO rulete.

Pirms reģistrējaties kazino, mēģiniet spēlēt ruletes demonstrācijas versiju, tas ļaus novērtēt tās ērtības. Viena no labākajām iespējām ir Playtech ruletes - jo īpaši tās ļauj izslēgt animāciju, kas ir ļoti ērti. Ja jūs nevarat izslēgt animāciju, nespēlējiet šajā kazino, jums apniks katru reizi gaidīt, kamēr ruletes ritenis beigs griezties. Atspējojot animāciju, varat uzreiz iegūt nākamā grieziena rezultātu.

Spēles stratēģija

Ruletes spēlēšanai ir daudz stratēģiju. Bet ir viena problēma: ruletes algoritms pats par sevi ir tāds, ka izredzes uzvarēt ir mazākas nekā zaudēšanas varbūtība. Lai kādas stratēģijas tiktu izmantotas, šo situāciju nevar mainīt.

Tomēr ir iespēja pieveikt kazino. Mēģiniet spēlēt šādā veidā: izmantojiet tikai pāra likmju likmes, tas ir, “1-18”, “pāra”, “melns”, “sarkans”, “nepāra”, “19-36”. Ievietojiet likmes aplī, nevis nejauši. Atzīmējiet griezienu rezultātus piezīmju grāmatiņā ar plusiem un mīnusiem. Ja parādās "nulle", neko nederiet.

Jums jāveic vismaz 100 likmes, labākas par minimālajām. Pēc tam analizējiet iegūto plusi un mīnusi. Jūs redzēsiet, ka tas ir nevienmērīgs. Rūpīgi to izpētot, jūs varēsiet noteikt noteiktus ritmus - tas ir, periodus, kad jums paveicās, un zaudēšanas periodus. Tagad pasakiet man: kas notiks, ja likmju lielums uzvarēšanas periodos būs lielāks nekā zaudētāju likmju lielums? Kopējais rezultāts būs jums par labu!

Tieši ritmu uzskaite un manipulācijas ar likmju lielumu ļauj sasniegt veiksmi, spēlējot ruleti. Protams, tikai tad, ja kazino ir godīgs. Šādai spēlei ir citi smalkumi, taču katram spēlētājam tās jānosaka neatkarīgi.